arlab resim2002 yazında üniversitemiz Tıp Fakültesi bünyesinde yer alan Öğrenme Kaynakları Merkezine bağlı olarak kurulan Araştırma Laboratuarı- ARLAB, açılışından bugüne artan ilgi ile karşılanmıştır.

DEÜ Tıp Fakültesi Öğrenme Kaynakları Merkezi Araştırma Laboratuarı (ARLAB) DEÜ mensubu tüm araştırmacılara açıktır. Tıpta Uzmanlık, Yüksek Lisans, Doktora tez projeleri ile herhangi bir kaynak tarafından desteklenen projelerin yanı sıra, ön deneme niteliği taşıyan çalışmalar ARLAB’da gerçekleştirilebilir.

ARLAB; Tıp Fakültemiz temel ve klinik bilimlerine ve diğer fakültelerin tüm mensuplarına; araştırma projelerinde gereken tüm desteği vermek amacıyla mevcut altyapısını geliştirmek için yeni cihaz alım çalışmaları devam etmektedir

ARLAB NEREDE? - ARLAB’A NASIL ULAŞIRIM?

ARLAB, Temel Bilimler binasının zemin katında yer almaktadır. 
0232-412-4675
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Buna ek olarak ARLAB Yöneticisi Prof. Dr. Gül Güner AKDOĞAN ( 0232-4124403) e-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya

ARLAB yöneticisi yardımcıları

Doç.Dr. Zeynep SERCAN  0232 412 4608 - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Doç.Dr. Zahide ÇAVDAR 0232 412 2617-  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yard.Doç.Dr. Nevcivan GÜLDAŞ 0232 412 4675 - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

adreslerinden ulaşabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ
ARLAB’daki araştırma etkinlikleri 08.30-17.30 saatleri arasında sürdürülebilmektedir.

arlab resim2002 yazında üniversitemiz Tıp Fakültesi bünyesinde yer alan Öğrenme Kaynakları Merkezine bağlı olarak kurulan Araştırma Laboratuarı- ARLAB, açılışından bugüne artan ilgi ile karşılanmıştır.
>>DEVAMI>>