Dokuz Eyll niversitesi Saglik Hizmetleri MYO by Bilgi Islem

ETKİNLİK ve HABERLER

STAJ İŞLEMLERİ

shmyo stajDeğerli Öğrencilerimiz Staj Süreçleriniz İle İlgili Dikkat Edilecek Kurallar ve Staj Dosyasına Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

MEDYA

sosyal-medyaYüksekokulumuz hakkında haberlere, etkinlik ve duyurulara sosyal medya aracılığı ile ulaşabilir sayfamızı beğenerek bizi takip edebilirsiniz.

 

FAYDALI BAĞLANTILAR

baglantilarSiz değerli personelimiz ve öğrencilerimiz için gruplamış olduğumuz faydalı bağlantılara buradan ulaşabilirsiniz.

Mezunlarımız

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

Değerli Mezunumuz,

Yüksekokulumuzun gelişimi için gerçekleştirilecek çalışmalarda siz mezunlarımızın görüş ve önerileri her zaman bize yol gösterici olacaktır. Bu nedenle Yüksekokulumuz ile mezunlarımız arasında iletişim ve işbirliğini sürdürmek amacıyla "Mezunlar Veri Tabanı" oluşturarak mezunlarımız ve okulumuz arasındaki bağı güçlü ve sürekli kılmak istiyoruz. "Mezunlar Veri Tabanı"na kaydedilmek üzere aşağıda yer alan formu eksiksiz doldurarak, bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olduğunda bilgilerinizi güncelleyerek ve ulaşabileceğiniz diğer mezunlarımıza bu formu ileterek vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür eder, çalışma yaşamınızda başarılar dileriz.

SHMYO MÜDÜRLÜĞÜ

Mezun İletişim Bilgi Formu

Lütfen formu doldurduktan sonra Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yollayınız.