Dokuz Eyll niversitesi Saglik Hizmetleri MYO by Bilgi Islem

ETKİNLİK ve HABERLER

STAJ İŞLEMLERİ

shmyo stajDeğerli Öğrencilerimiz Staj Süreçleriniz İle İlgili Dikkat Edilecek Kurallar ve Staj Dosyasına Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

MEDYA

sosyal-medyaYüksekokulumuz hakkında haberlere, etkinlik ve duyurulara sosyal medya aracılığı ile ulaşabilir sayfamızı beğenerek bizi takip edebilirsiniz.

 

FAYDALI BAĞLANTILAR

baglantilarSiz değerli personelimiz ve öğrencilerimiz için gruplamış olduğumuz faydalı bağlantılara buradan ulaşabilirsiniz.

KALİTE KOMİSYONU

 

MİSYONUMUZ

Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun misyonu; sağlık alanında; uluslararası mesleki ölçütlere uygun olarak hazırlanmış eğitim programları aracılığıyla, bilimsel, teknolojik, çağdaş değerler doğrultusunda, üstün bilgi ve beceri ile donatılmış, topluma faydalı teknik elemanların yetişmesini sağlayarak, ülkemiz sağlık hizmetlerinin gelişmesi ve güçlenmesine katkıda bulunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun vizyonu;ulusal ve uluslar arası düzeyde saygın, tercih edilen, üretken, çevresi ile etkin iletişim kurabilen, ekip çalışması yapabilen, toplumsal gereksinimler doğrultusunda mesleki becerilerle donatılmış ve ülkesine karşı sorumluklarını bilen sağlık teknikerlerinin yetiştirilmesinde öncü eğitim kurumu olmaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun kalite politikası;kalite yönetim sistemi çerçevesinde sürekli gelişen, eğitim, öğretim, araştırma alanında etkin, paydaşları ile birlikte uluslararası standartlarda öncü kurum olmaktır.

 

KALİTE HEDEFLERİMİZ

Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun kalite hedefleri;

*Sağlık ve eğitim alanında akademisyen ve öğrencilerimizin katılabileceği yılda en az bir konferans/ sempozyum veya kurs düzenlemek.

*Yüksekokulumuz web sayfasında yer alan bilgileri güncel tutmak.

*Yüksekokul çalışanlarımızın hizmet içi eğitimlerine (yılda en az 5 saat )  ağırlık vermek ve düzenli bir hale getirmek.

*Yılda bir kez Yüksekokul Akademik ve İdari Personel ile öğrencilerimizin katıldığı sosyal bir etkinlik düzenlemek.

*Yüksekokulumuz akademik personelinin katıldığı ya da planladığı yılda en az bir akademik proje üretmek.

*Yüksekokulumuz öğretim elemanları ve öğrencilerine yönelik geribildirimlerin uygulanmasını sağlamak ve bu geribildirimler doğrultusunda iyileştirme faaliyetlerini izlemek.

*Yüksekokulumuz öğretim elemanları tarafından üretilen  bilimsel yayınları/etkinliklerini izlemek.

 

Kalite Yönergesi

Görev Tanımları      

   

Komisyon

Prof. Dr. M.Kürşad KUTLUK

Yrd. Doç. Dr.Ayşegül YURT

Öğr.Gör.Narfide MERGEN

Yrd.Doç.Dr.Dilek ÇIMRIN

Öğr. Gör. Dr. Servet KIZILDAĞ

Uzm.Teoman AKTEPE

Bilg.İşl. Nesrin ÇELİKER

Bilg.İşl. Savaş DAĞ

Raportör Canip UZUN