DEÜ-SBE Medikal İnformatik Anabilim Dalı
Anasayfa

Giriş Formu


Kayıp Parola?
Medikal İnformatik Anabilim Dalı Sayfasına Hoşgeldiniz

Dokuz Eylül Üniversitesi Saglik ve Fen Bilimleri Enstitüleri ile Aachen Üniversitesi Uygulamali Bilimler Fakültesi İsbirligi ile kurulan Medikal Informatik Anabilim Dali, multidisipliner bir program ile gelecegin saglik bilisim sistemlerini gelistirecek ve yönetecek bilgi ve beceriye sahip nitelikli elemanlarin yetistirilmesi amaçlanmaktadir.

Son Güncelleme ( Sunday, 04 December 2011 )
Devamını oku...
 
Yüksek lisans eğitimi
DEU Medikal İnformatik Anabilim Dalı, biri hazırlık programı olmak üzere 5 yarı yıldan oluşan ve projeye dayalı öğrenme yöntemi ile yürüyen yüksek lisans eğitimi vermektedir. Program dili Türkçe ve İngilizce´dir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık ve Fen Bilimleri Enstitüleri ile Aachen Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi İşbirliği ile gerçekleştirilen bu multidisipliner program ile geleceğin sağlık bilişim sistemlerini geliştirecek ve yönetecek bilgi ve beceriye sahip nitelikli elemanların yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.
Son Güncelleme ( Wednesday, 03 November 2010 )
 
Eğitim süresi
Medikal İnformatik Anabilim Dalı, biri hazırlık programı olmak üzere 5 yarı yıldan oluşan ve projeye dayalı öğrenme yöntemi ile yürüyen yüksek lisans eğitimi vermektedir. Program dili Türkçe ve İngilizce´dir
Son Güncelleme ( Wednesday, 03 November 2010 )
Devamını oku...