DEÜ-SBE Medikal İnformatik Anabilim Dalı
Anasayfa

Giriş Formu


Kayıp Parola?
2. İZMİR TIP BİLİŞİMİ BULUŞMASI
Yazar Administrator2   
Tıp Bilişimi Derneği, 28 Nisan 2018’de 2. İzmir buluşmasını gerçekleştiriyor.
 1999 yılından bu yana faaliyet gösteren ve Ulusal Kongreleri, Uluslar arası İşbirlikleri ve Çalışma Grupları ile ülkemizdeki Tıp Bilişimi alanını yönlendiren TIP BİLİŞİMİ DERNEĞİ, ilki 13 Nisan 2014 tarihinde yapılmış olan buluşmanın ardından, 28 Nisan 2018 tarihinde çok zengin bir içerik ve programla alanla ilgili çalışan akademisyenleri, firmaları ve geleceğin tıp bilişimcilerini İzmir’de buluşturmayı hedefliyor.
 
Ayrıntılı bilgi için buluşmaya ait web sitesi:  http://webb.deu.edu.tr/tb/2izmirbulusmasi/

 
Son Güncelleme ( Tuesday, 20 March 2018 )
 
Medikal İnformatik Anabilim Dalı Sayfasına Hoşgeldiniz
Yazar Administrator   

Dokuz Eylül Üniversitesi Saglik ve Fen Bilimleri Enstitüleri ile Aachen Üniversitesi Uygulamali Bilimler Fakültesi İsbirligi ile kurulan Medikal Informatik Anabilim Dali, multidisipliner bir program ile gelecegin saglik bilisim sistemlerini gelistirecek ve yönetecek bilgi ve beceriye sahip nitelikli elemanlarin yetistirilmesi amaçlanmaktadir.

Son Güncelleme ( Sunday, 04 December 2011 )
Devamını oku...
 
Yüksek lisans eğitimi
Yazar Administrator   
DEU Medikal İnformatik Anabilim Dalı, biri hazırlık programı olmak üzere 5 yarı yıldan oluşan ve projeye dayalı öğrenme yöntemi ile yürüyen yüksek lisans eğitimi vermektedir. Program dili Türkçe ve İngilizce´dir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık ve Fen Bilimleri Enstitüleri ile Aachen Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi İşbirliği ile gerçekleştirilen bu multidisipliner program ile geleceğin sağlık bilişim sistemlerini geliştirecek ve yönetecek bilgi ve beceriye sahip nitelikli elemanların yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.
Son Güncelleme ( Wednesday, 03 November 2010 )
 
Devamı...